Sākums

Busu noma

Pakalpojums busu noma ar šoferi - kravu pārvadājumi  Jums lieti noderēs tad, ja jāpiegādā no veikala, piemēram, liela gabarīta celtniecības materiāli, sadzīves tehnika vai elektrotehnika. 

Busu noma  - pilnā Jūsu rīcībā ietilpīgs  buss un šoferis.

Priekšrocība ir tā, ka, iznomājot nevis vienkārši busu, bet busu ar šoferi, Jūs būsiet situācijas noteicējs un varēsiet noteikt - kad braukt un kur braukt.

Jūsu rīcībā būs  ietilpīgs Volkswagen Crafter buss ar garo bāzi, kura garums - 7,40 m, augstums - 2,70 m, kravas kastes augstums - 1,90 m, platums - 1,70 m. Tajā parocīgi var tikt pārvadāti liela gabarīta celtniecības materiāli, mēbeles, sadzīves tehnika, elektrotehnika u.c. Izvēloties šāda veida kravu pārvadājumus, ietaupīsiet laiku un naudu, jo nebūs jābrauc vairākas reizes.

Busu noma ar šoferi – nebūs jāmaksā drošības nauda un jāuzņemas atbildība. 

Iznomājot busu ar šoferi,  jums nav jāuzņemas nekāda atbildība. Kā zināms, pašam iznomājot busu un veicot kravu pārvadājumus, ir jāzina dažādas nianses. Daudz drošāk  ir veikt kravu pārvadājumus, ja ir iepriekšēja pieredze – šo darbu veic  pieredzējis šoferis. 
Izvēloties pārvakšanās servisa CVN ( Ceļam - Vedam - Nesam ) pakalpojumu  busu noma ar šoferi - kravu pārvadājumi, Jums nav jāslēdz līgums un nav jāmaksā drošības nauda.
Pārvākšanās serviss rūpējas par to, lai Jūs būtu apmierināts ar sniegto pakalpojumu, tādēļ neesiet pārsteigts, ja pēc saņemtā pakalpojuma, Jums piezvanīs uzņēmuma vadība, lai noskaidrotu, kā vērtējat sniegto pakalpojumu un ko, iespējams, gribētu uzlabot servisā.