Sākums

Celtniecības materiālu piegāde

Ja Jums ir nepieciešama celtniecības materiālu piegāde no veikala, izvēlieties  sev parocīgāko un ērtāko risinājumu,  pārvākšanās servisa CVN (Ceļam - Vedam - Nesam) pakalpojumu celtniecības materiālu piegāde.

Celtniecības materiālus – gan atvedīsim, gan  uznesīsim.

Ja ir jāuznes reģipsis vai parkets uz daudzdzīvokļu mājas, kurā nav lifta, augšējo stāvu, tas Jums var izvērsties par gana sarežģītu pasākumu. Kā zināms, arī būvniecības veikali piedāvā pakalpojumu celtniecības materiālu piegāde, taču to serviss visbiežāk nav pārāk kvalitatīvs.

Pārvākšanās serviss CVN celtniecības materiālu piegādi – kravu pārvadājumus veic, pielāgojoties  Jūsu ērtībām - noteiktajā laikā pie celtniecības veikala sagaidīs jauns, ietilpīgs Volkswagen Crafter buss ar garo bāzi, tā garums - 7,40 m, augstums - 2,70 m, kravas kastes augstums - 1,90 m un platums - 1,70 m. Busā var tikt ievietoti liela gabarīta celtniecības materiāli, un tas nozīmē, ka nevajadzēs braukt vairākas reizes, velti tērēt laiku un naudu. Celtniecības materiāli tiks piegādāti līdz Jūsu norādītajai adresei (māja, dzīvoklis, ofiss, noliktava u.c.) un pārvākšanās servisa darbinieki tos nogādās līdz konkrētajam dzīvoklim, ofisam u.c.

Pārvākšanās serviss, kuru atpazīst pēc laipniem  un glīti tērptiem darbiniekiem. 

CVN (Ceļam - Vedam - Nesam) nodrošina transporta pakalpojumus, tai skaitā celtniecības materiālu piegādi ar komfortu.

Pie mums strādā īpaši izraudzīti darbinieki, kuri veic profesionālus transporta pakalpojumus -  celtniecības materiālu, mēbeļu, tehnikas u.c.  piegādi, garantējot, ka celšana, vešana, nešana tiks veikta augstākajā kvalitātē un preces tiks piegādātas tieši tādā stāvoklī, kā tika paņemtas no veikala.

Ar CVN (Ceļam - Vedam - Nesam) servisa darbiniekiem ir patīkami komunicēt, jo tie ir laipni un atvērti, tērpušies pārdomātos, uzņēmuma konceptam atbilstošos formas tērpos.
Un, protams, ar CVN (Ceļam - Vedam - Nesam) pārvākšanās servisu ir patīkami sadarboties, jo ar mums var vienoties gan par izdevīgiem celtniecības materiālu piegādes nosacījumiem, gan cenu.