Sākums

Cenas

PĀRVĀKŠANĀS SERVISS – CENAS, MĒBEĻU PĀRVADĀŠANA, KRAVU PĀRVADĀJUMI.

Ja Jums ir nepieciešams veikt pārvākšanos, piegādāt no veikala celtniecības materiālus, mēbeles vai nogādāt kravu, un Jūs meklējat uzņēmumu, kurš var to veikt ne tikai lēti, bet arī kvalitatīvi un ar labu servisu, varat būt drošs - esat atradis īsto.

Pārvākšanās serviss CVN (Ceļam – Vedam - Nesam) saviem pakalpojumiem nodrošina Vācijas kvalitātes standartiem atbilstošu  servisu, un, attiecīgi augstajai kvalitātei, iespējams, zemāko cenu Latvijā. 
Turklāt pārvākšanās servisa CVN speciālista konsultācija uz vietas – dzīvoklī, ofisā, privātmājā, ražotnē u.c. tiek sniegta bez maksas.
Jūs esat mūsu klients, savukārt mēs esam Jums lojālākais, uzticamākais  un drošākais serviss tad, 

  • Ja Jums ir svarīgi, lai mantas – tehnika, mēbeles  tiktu pārvestas un piegādātas ar ietilpīgu, glītu Volkswagen Crafter  busu ar garo bāzi, nevis ar nolietotu  mazo busiņu, kā tas diemžēl Latvijā visbiežāk notiek. Pārvākšanās servisam CVN pieder autoparks ar Volkswagen Crafter  busiem.
  • Ja vēlaties, lai atbildību par Jūsu mantām uzņemas īpaši apmācīti darbinieki, glītos formas tērpos ģērbušies, spēcīgi puiši un nogādā tās tieši tādā stāvoklī, kā ir paņemtas.
  • Ja Jums ir nepieciešams atsaucīgs serviss, kas vienmēr laipni atbildēs uz jebkuru jautājumu, un būs pieejams jebkurā diennakts stundā un nedēļas dienā.

Uzņēmuma māja lapā ar nolūku neesam norādījuši izcenojumus saviem pakalpojumiem, jo tie tiek noteikti gan pēc stundu likmes, gan par gabaldarbiem. 

Lai novērtētu, cik stundas būs nepieciešamas, lai veiktu Jums nepieciešamo pakalpojumu, piemēram, pārvākšanos, Jūs varat uzaicināt  uz  objektu – dzīvokli, privātmāju, ofisu CVN (Ceļam, Vedam, Nesam) pārvākšanās servisa speciālistu un vienoties gan par darba apjomu, gan cenu. Šāda konsultācija Jums neko nemaksās – tā tiek sniegta bez maksas. 
Kā arī noskaidrot, cik izmaksās, piemēram, pārvākšanās vai konkrētu vienību, mēbeļu, tehnikas u.c. piegāde vai pārvadāšana, Jūs varat piezvanot pa tālruni un izstāstot servisa CVN konsultantam situāciju un savas vēlmes.

Droši zvaniet mums arī tad, ja šķiet, ka Jums nepieciešamais pakalpojums ir ļoti specifisks, sarežģīts un grūti izpildāms. Esam elastīgi – piedāvājam risinājumu jebkurā situācijā.