Sākums

Kravu pārvadājumi

Kāds, Jūsuprāt, būtu labākais risinājums, ja jānogādā lielgabarīta krava, piemēram, ledusskapis, veļas mašīna, motocikls uz kādu no Latvijas pilsētām   - Daugavpili, Liepāju, Valmieru, Rīgu u.c. vai arī uz kādu no Eiropas Savienības valstīm - Lietuvu, Igauniju, Poliju, Vāciju u.c. Bieži privātpersonas un uzņēmumi kravu pārvadājumiem izvēlas  pārvākšanās un kravu pārvadājumu servisa CVN (Ceļam – Vedam – Nesam) transporta pakalpojumus, jo tas tik tiešām ir,  iespējams, labākais serviss Latvijā. 

Privātpersonas un uzņēmumi kā vienu no galvenajām priekšrocībām bieži min to, ka sadarbība ar CVN servisu parasti ir ļoti ērta, paredzama un klientiem pretimnākoša. Piemēram, ja kravas nosūtītājam ir kādas individuālas vēlmes, ar kravu pārvadātāju CVN vienmēr var vienoties par izdevīgāko risinājumu. 
Kravu pārvadāšana notiek šādi- klientam ērtā vietā – pilsētā, tās rajonā, tiek paņemta krava, piemēram, mēbeles, sadzīves tehnika, motorolleris u.c., to apstiprinot ar pieņemšanas aktu. Pēc klienta vēlmēm - krava tiek iepakota, lai to būtu droši pārvadāt. Pēc tam krava tiek nogādāta norādītajā adresē vai konkrētajai personai. Kad krava ir piegādāta adresātam, tās nosūtītājs saņem atskaiti par piegādāto kravu.  

Kravu pārvadājumi – Latvijā un Eiropā.
CVN transporta pakalpojumi tiek veikti Rīgā un pārējās Latvijas pilsētās, kā arī Eiropas Savienības pilsētās. Pārvākšanās un kravu pārvadājumu serviss  CVN (Ceļam – Vedam – Nesam) savu darbību sāka Vācijā, pārņemot šīs valsts pieredzi - punktualitāti un augstos  kvalitātes standartus, tieši tādēļ, ja Jums ir nepieciešami transporta pakalpojumi - jānogādā krava uz Vāciju, uz kādu no tās pilsētām, CVN, iespējams, ir labākais serviss, kurš šādu pakalpojumu sniedz. 

Kravu pārvadājumi ar drošu un parocīgu transportu.
Pārvākšanās un kravu pārvadājumu serviss CVN pamatoti ir atzīts par vienu no drošākajiem transporta pakalpojumiem Latvijā, un, iespējams, arī Baltijā. 
Servisa īpašumā ir atbilstošs autoparks kravu pārvadājumiem. Kravu pārvadājumi tiek veikti ar ietilpīgu Volkswagen Crafter busu ar garo bāzi, kura garums - 7,40 m, augstums - 2,70 m, kravas kastes augstums - 1,90 m un platums - 1,70 m. 
Privātpersonas un uzņēmumi, kuriem ir pieredze, uzticot kravu pārvadāšanu pārvadātājiem ar mazo busu, zina, ka tas nav droši, krava var tikt sabojāta, kā arī lielgabarīta kravu ar mazo busu ne vienmēr ir iespējams transportēt. 
Ar servisa CVN rīcībā esošo Volkswagen Crafter busu var pārvadāt lielgabarīta kravu, ir pilnīgi droši, ka ceļā ar to nekas neatgadīsies.

Īpaši izdevīgi pārvadāt mēbeles. 
Izvēloties pārvākšanās un kravu pārvadājumu CVN (Ceļam – Vedam – Nesam) servisu, Jūsu krava būs drošās rokās arī tādēļ, ka transporta pakalpojumus veic īpaši apmācīti, profesionāli darbinieki, kuri uzņemas pilnu atbildību par kravas drošību.
Ar CVN servisu var pārvadāt jebkādu kravu, īpaši izdevīgi ir transportēt mēbeles, jo, pēc pasūtītāja vēlmēm, gala adresē pieredzējuši darbinieki var veikt mēbeļu montāžu. Mēbeļu montāžai ir pieejami nepieciešamie darba instrumenti.

Komunikablākais un vizuāli tīkamākais kravu pārvadātājs. 
Izvēloties CVN kravu pārvadātāju, Jums pilnīgi noteikti nebūs jākaunas sadarbības partneru priekšā, gluži otrādi - varēsiet lepoties, ka sadarbojaties ar tik reprezentablu servisu.
CVN pārvākšanās un kravu pārvadājumu serviss īpaši rūpējas par to, lai pārvadājumiem izmantotais transports tehniski un vizuāli atbilstu augstākajam līmenim. Īpaša vērtība ir servisa darbinieki - tie vienmēr ir laipni, atsaucīgi, komunikabli un vizuāli tīkami, atpazīstami pēc glītajiem, sarkanajiem formas tērpiem.