Sākums

Mēbeļu pārvadāšana, mēbeļu piegāde.

Mēbeļu pārvadāšana ir noderīgs pakalpojums  tad, ja  ir gaidāma pārvākšanās, piemēram, uz citu dzīvokli, māju, ofisu vai arī no veikala jāveic mēbeļu piegāde. 

Izvēloties pārvākšanās servisa CVN (Ceļam, Vedam, Nesam) transporta pakalpojumus, mēbeļu pārvadāšanu veiks profesionāļi – ātri, pārdomāti un pats galvenais droši. Pakalpojumu mēbeļu pārvadāšana  lietderīgi ir izmantot arī tad, ja jāpārvadā  citi lielgabarīta priekšmeti, piemēram, sadzīves tehnika, ledusskapis, veļas mašīna, plīts.
Pārvākšanās servisa CVN (Ceļam, Vedam, Nesam) Tev patiks jo:

  • Darbinieki ir specializējušies droši un saudzīgi veikt mēbeļu pārvietošanu, nešanu un mēbeļu pārvadāšanu. Tāpēc saimnieks var būt  pilnīgi drošs, ka, pārvietojot mēbeles vai sadzīves tehniku, netiks sabojāts, piemēram,  grīdas segums vai  durvju stendere.
  • Pēc saimnieka vēlmēm - mēbeles un citas pārvedamās mantas var tikt iepakotas, lai būtu pilnīgi droši, ka ceļā ar tām nekas nenotiks.
  • Pārvākšanās servisa CVN (Ceļam, Vedam, Nesam) transporta pakalpojumi ir izdevīgi tad, ja jāpārved vai jāpiegādā lielgabarīta mēbeles vai sadzīves tehnika, jo mēbeļu pārvadāšana tiks veikta  ar ietilpīgu Volkswagen Crafter busu ar garo bāzi, busa garums ir  7,40 m, augstums – 2,70 m, kravas kastes augstums 1,90 m, bet platums - 1,70 m. Lielajā busā var ievietot krietni vairāk nekā parastajos busos, tāpēc mēbeļu pārvadāšana nebūs  jāveic vairākas reizes, un saimniekam tas palīdzēs ietaupīt laiku un naudu.
  • Lai veiktu mēbeļu pārvadāšanu vai piegādi, parasti ir nepieciešams mēbeles izjaukt un pēc tam veikt mēbeļu montāžu. Lai saimniekiem nebūtu lieki  jātērē laiks, meklējot kādu, kas to var izdarīt, šo darbu var droši uzticēt pārvākšanās servisa CVN puišiem, viņiem ir pieredze mēbeļu izjaukšanā un montāžā.
  • Saimniekiem ir iespēja CVN servisam atdot vecās mēbeles,  sadzīves tehniku, piemēram, veļas mašīnu, ledusskapi, datortehniku u.c. Mēbeles, kā arī tehnika tiks nogādāta servisā, kur to utilizēs atbilstoši nosacījumiem  - tā, lai netiktu nodarīts kaitējums apkārtējai videi.

Trīs iemesli, kāpēc daudzi klienti atkārtoti izvēlas pārvākšanās servisa CVN pakalpojumus.

  1. Servisa darbinieki ir patīkami komunikācijā – komunikabli un pieklājīgi un arī tīkami acij, jo ir glīti ģērbušies sarkanos formas tērpos.
  2. Transporta pakalpojumi - mēbeļu pārvadāšana vai mēbeļu piegāde tiek veikta precīzi tajā laikā, par ko ir vienojušies ar saimnieku. Turklāt serviss ir ļoti elastīgs – var vienoties par saimniekam izdevīgiem  mēbeļu piegādes vai pārvadāšanas nosacījumiem.

Pārvākšanās serviss darbus var veikt jebkurā diennakts laikā un nedēļas dienā.