Sākums

Pārvākšanās serviss, mantu pārvešana.

Pārvākšanās serviss CVN (Ceļam – Vedam -Nesam) ir radīts, lai nodrošinātu Jums maksimāli ātru, vienkāršu un drošu pārvākšanās procesu uz jaunajām telpām. Pārvākšanās var tikt veikta no vai uz jebkuru ēku (dzīvoklis, privātmāja, ofiss, ražotne, noliktava u.c.), kā arī jebkuru vietu Rīgā un Latvijā.

Pārvākšanās serviss CVN – iespējams, zolīdākais serviss Latvijā. 

Uz CVN pārvākšanās servisa komandu varat droši paļauties - puiši ir laipni, atsaucīgi, patīkami komunikācijā. Mūsu uzņēmuma darbiniekus Jūs atpazīsiet uzreiz -   pēc glītajiem, CVN konceptam atbilstošajiem, sarkanajiem formastērpiem.
 

Veicam pilna servisa pārvākšanos – izjaucam, aiznesam, transportējam, samontējam.

Pārvākšanās serviss CVN ( Ceļam - Vedam - Nesam) veic pilnu servisu. Pēc vienošanās ar saimniekiem konkrētajā adresē mantas tiek paņemtas. Ja nepieciešams, tās tiek iepakotas, mēbeles izjauktas, aizgādātas uz transportu. Mantu pārvešana tiek veikta uz norādīto adresi, kā arī, ja nepieciešams, tiek veikta mēbeļu montāža. Pārvākšanās servisam  varat uzticēt  pārvadāt arī smagus priekšmetus (līdz 500 kilogramiem), ir pieejama tam speciāli paredzēta tehnika.
 

Pārvākšanās serviss – Jūsu mantām garantējam drošu pārvadāšanu.

Īpaša priekšrocība ir tā, ka pārvākšanās serviss CVN (Ceļam -Vedam - Nesam) transportēšanai izmanto ietilpīgu  Volkswagen Crafter busu ar garo bāzi un kravas nodalījumu 4,7 metri. Pasūtītājam tas ir izdevīgi, jo  pārvadāšana nebūs jāveic divas vai trīs reizes, un tas palīdzēs ietaupīt laiku un naudu.
Pārvākšanās servisa darbiniekiem ir profesionālas iemaņas, kā pareizi un droši iepakot un pārvest mantas, piemēram, ja tās ir mēbeles, biroja mēbeles, tehnika, iekārtas u.c. Ja esat norūpējušies par to, ka, veicot mantu pārvešanu, var tikt bojāts, piemēram, grīdas segums, pārvākšanās servisa darbinieki var lietot bahilas.
Mēs garantējam punktualitāti - pārvākšanās pakalpojumi tiek veikti norunātajā termiņā, elastīgu pieeju - iespēju vienoties par ērtāko pārvākšanās risinājumu, kā arī cenu.
Pārvākšanās var tikt veikta jebkurā nedēļas dienā un diennakts laikā.