Sākums

Pārvākšanās serviss ofisiem

Biroji un ofisi, kuriem ir plānota pārvākšanās, šo darbu bieži uztic pārvākšanās servisam CVN (Ceļam - Vedam - Nesam), galvenokārt tādēļ, ka serviss ir specializējies pārvākšanās darbus ofisiem un birojiem veikt ātri un organizēti. 

Ofisa pārcelšanās – pārdomāta un bez haosa.

Izvēloties CVN pakalpojumu – pārvākšanās serviss ofisiem, Jūsu galvenais ieguvums būs - pārvācoties uz jaunajām ofisa telpām vai biroja telpām, nebūs haosa, uzņēmums varēs turpināt darbu ierastajā kārtībā.

Pārvākšanās serviss CVN  liek lietā savu profesionālo pieredzi un iemaņas, pārvedot ofisa mantas - ofisa mēbeles, ofisa tehniku, dokumentācijas skapjus, dokumentācijas mapes u.c., darbinieki ievēro noteiktu secību un kārtību. Tāpēc pēc pārvākšanās visas ofisa mantas atrodas noteiktās vietās un ir viegli atrodamas.

Pārvācoties ofisa mantas būs pilnīgā drošībā.

Pārvākšanās serviss CVN ( Ceļam - Vedam - Nesam ) ir specializējies ofisa mēbeļu, ofisa tehnikas un citu priekšmetu saudzīgā aizgādāšanā (aiznešanā) līdz transportam, transportēšanā un nogādāšanā jaunajās ofisa telpās. Lai mantas netiktu sabojātas, pārvākšanās servisa darbinieki veic to iepakošanu.

Ja plānojat ofisa pārvākšanos, neaizmirstiet - lielgabarīta mēbeles vispirms ir jāizjauc, pēc tam jaunajās telpās jāveic mēbeļu montāža.

Mēbeļu montāžu droši varat uzticēt CVN pārvākšanās servisa darbiniekiem, viņi to paveiks kvalitatīvi, servisa rīcībā ir profesionāli darba instrumenti.

Pārvākšanās serviss – spodrinās uzņēmuma prestižu.

Uzņēmumi, kuriem rūp savs tēls, vēlas, lai arī pārvākšanās serviss atbilstu līmenim. Jūs droši varat paļauties, ka pārvākšanās servisa CVN ( Ceļam - Vedam - Nesam) darbinieki neliks sarkt, bet gluži otrādi - spodrinās uzņēmuma prestižu. Pārvākšanās servisa darbinieki ir profesionāli, atsaucīgi un patīkami komunikācijā, kā arī estētiski glīti, ģērbušies, uzņēmuma konceptam atbilstošos, sarkanos formas tērpos.

Nevajadzīgās mantas – mēbeles, sadzīves tehniku aizvedīs un utilizēs. 

Bieži vien, pārvācoties uz jaunajām ofisa telpām vai biroja telpām, uzņēmums vēlas atbrīvoties no vecajām biroja mēbelēm vai biroja tehnikas. Pārvākšanās serviss CVN ( Ceļam - Vedam - Nesam ) piedāvā iespēju vecās ofisa mēbeles un tehniku aizgādāt uz servisu, kur šīs lietas  tiks utilizētas atbilstoši nosacījumiem, nenodarot kaitējumu videi.

Bezmaksas konsultācijā noskaidrojiet - cik ilgi laikā varēs veikt pārvākšanos.

Ofisiem un birojiem, plānojot pārvākšanos, parasti ir grūti pašiem novērtēt - cik laika aizņems pārvākšanās darbi, tādēļ pārvākšanās serviss CVN ( Ceļam - Vedam - Nesam) piedāvā bezmaksas konsultāciju. Servisa darbinieks atbrauks uz ofisu, novērtēs situāciju un pateiks, cik stundās varēs veikt pārvākšanās darbus ofisā.

Pārvākšanās serviss CVN ir elastīgs - var pielāgoties ofisa, biroja specifikai un darba laikam. Pārvākšanās darbi ofisā vai birojā var tikt veikti jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā.