Sākums

Sadarbība

Transporta pakalpojumi kā ārpakalpojums – veikaliem iespēja samazināt preču piegādes izmaksas. 

Ja esat vidējais vai mazais uzņēmums – veikals vai interneta veikals,  kam periodiski ir jāveic preču piegāde klientiem, noteikti esat pārliecinājies, kādus izdevumus rada transporta uzturēšana  preču piegādei + izmaksas darbiniekiem. Mēs vēlamies Jūs no šīm klapatām atbrīvot, piedāvājot transporta pakalpojumus, respektīvi, ārpkalpojuma veidā nodrošinot preču piegādi no Jūsu veikala vai interneta veikala klientiem.

Transporta pakalpojumi preču piegādei - regulārs un vienmēr pieejams  serviss.

Mēs, uzņēmums CVN (Ceļam-Vedam-Nesam), vēlamies kļūt  par Jums uzticamu sadarbības partneri un nodrošināt regulārus  transporta pakalpojumus – pastāvīgu, jebkurā   laikā pieejamu un  kvalitatīvu preču piegādi no Jūsu veikala vai interneta veikala. Jums ir pamats mums uzticēties, jo transporta pakalpojumi preču piegādei ir mūsu specializācija.

Mums ir viss tam nepieciešamais:

Transporta pakalpojumi ar speciālu transportu. Uzņēmuma CVN rīcībā ir autoparks, kurā ir trīs Volkswagen Crafter busi. Transporta pakalpojumi - preču piegādes no veikaliem, interneta veikaliem tiek veiktas ar jaunu un ietilpīgu Volkswagen Crafter busu ar garo bāzi  - tā garums 7,40 metri, augstums 2,70 metri, kravas kastes augstums 1,90 metri un platums 1,70 metri.  Šādā busā var tikt ievietoti un droši pārvadāti liela gabarīta celtniecības materiāli, piemēram, vairākus metrus garš reģipsis, mēbeles, elektrotehnika, santehnika u.c. 
 

Uzticami darbinieki – transporta pakalpojumus - preču piegādi veic spēcīgi puiši, kas  tiek galā ar  jebkura gabarīta preču piegādi  – mēbelēm, elektroprecēm, santehniku, būvmateriāliem un nogādā preci līdz norādītajai  vietai, ja nepieciešams, daudzdzīvokļu mājas augšējo stāvu,  būvlaukumu u.c. Preču celšanu vešanu nešanu CVN darbinieki veic ļoti profesionāli - saudzīgi. Mēs uzņemamies pilnu atbildību, ka  ceļā ar precēm nekas nenotiks, tās netiks sasistas vai sabojātas, bet tiks piegādātas tādas, kā tika paņemtas. 
 

Transporta pakalpojumi ar klientiem tīkamu servisu – preču piegādi veic laipni, komunikabli un  vizuāli tīkami darbinieki - sarkanos uzņēmuma CVN formas tērpos.
 

Transporta pakalpojumi pieejami jebkurā laikā. CVN transporta pakalpojumi veikaliem un interneta veikaliem  ir pieejami jebkurā nedēļas dienā un diennakts stundā.
Mūsu pārliecība ir, ka  par sadarbības niansēm, kā arī par transporta pakalpojumu izmaksām vislabāk ir vienoties klātienē.   Tādēļ, ja  Jūsu veikals vai interneta veikals ir ieinteresēts izmantot CVN transporta pakalpojumus preču piegādei, rakstiet mums e-pastā vai zvaniet pa tālruni.