Sākums

Veco mēbeļu izvešana, sadzīves tehnikas izvešana, mēbeļu utilizācija, sadzīves tehnikas utilizācija.

Iespējams, arī Jums pieder kāda noliktava,  bēniņi, pagrabs vai šķūnis, kas ir piekrauts ar vecām mēbelēm, sadzīves tehniku, un Jūs nezināt, no kura gala ķerties klāt, lai no tā visa tiktu vaļā un beidzot atbrīvotu telpu. 

Atbrīvosim telpu no krāmiem – vecām mēbelēm un  sadzīves tehnikas.

Šādā gadījumā Jums noteikti noderēs pārvākšanās servisa CVN (Ceļam – Vedam - Nesam) pakalpojums - pagraba, šķūnīša, bēniņu, noliktavas ģenerāltīrīšana - sadzīves tehnikas izvešana, veco mēbeļu izvešana. Servisa darbinieki ir specializējušies, lai ātri un pārdomāti atbrīvotu telpas no nevajadzīgajām mantām. 
Jums būs grūti noticēt savām acīm, bet, jau pēc neilga laika, pagrabs, šķūnis, bēniņi vai noliktava būs brīva no nevajadzīgajām mantām, un Jūs varēsiet telpas lietderīgi izmantot savām vajadzībām.

Mēbeles un sadzīves tehniku utilizēsim, nepiesārņojot apkārtējo vidi. 

Ļoti svarīgi ir arī tas, ka vecās mēbeles un sadzīves tehnika tiks aizgādāta uz servisu, kur to utilizēs atbilstoši nosacījumiem, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi.
Nevajadzīgo mantu - sadzīves tehnikas izvešanu, veco mēbeļu izvešanu varam veikt Jums ērtā laikā - jebkurā diennakts stundā un nedēļas dienā.