Sākums

Transporta pakalpojumi, tehnikas, mēbeļu, u.c. pārvadāšana Latvijā un Eiropas savienības valstīs.

CVN TRANSPORTA PAKALPOJUMI  - uzticamākais serviss, kad jāpārvācas, jāpiegādā vai jānogādā. 

Ja Tev ir  nepieciešama pārvākšanās,  jāpiegādā no veikala kāds liegabarīta pirkums  vai arī jānogādā uz kādu  Latvijas pilsētu vai Eiropas valsti, piemēram, tehnika, mēbeles, motocikls, atceries CVN (Ceļam-Vedam-Nesam) transporta pakalpojumi  ir  serviss, uz kuru Tu vari droši paļauties. 

Transporta pakalpojumi, kas pieejami jebkurā laikā. 

Kvalitatīvi transporta pakalpojumi periodiski ir nepieciešami gan uzņēmumiem un ofisiem, gan privātpersonām. CVN transporta pakalpojumus  bieži izmanto tad, ja ir jāveic pārvākšanās -  no viena ofisa uz otru vai arī no vienas dzīvesvietas uz otru -  māju, dzīvokli, vasarnīcu u.c. Cilvēki, kas izmantojuši CVN transporta pakalpojumus, kā lielāko priekšrocību min to, ka CVN transporta pakalpojumi ir ļoti viegli sasniedzami – servisu var ātri sazvanīt un vienoties par vēlamo laiku.

Turklāt strādājošiem cilvēkiem ļoti  svarīgi  ir tas, ka CVN transporta pakalpojumi ir pieejami arī pēc darba laika (būtībā tie ir pieejami visu diennakti), kā arī šos transporta pakalpojumus var nolīgt sestdienās, svētdienās un citās brīvdienās. CVN  transporta pakalpojumi  tiek veikti visā Latvijā, kā  arī tuvākajās Eiropas pilsētās - Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Polijā u.c.

Cilvēki, kā svarīgu priekšrocību min arī to, ka transporta pakalpojumi  tiek veikti ar jaunu, tehniski drošu un ietilpīgu auto, kā arī piegādes servisa darbinieki ir pieklājīgi, atsaucīgi, atpazīstami pēc glītiem, sarkaniem formas tērpiem. 

CVN transporta pakalpojumi – kādās situācijās privātpersonām un uzņēmumiem tie ir visnoderīgākie?

CVN (Ceļam -Vedam- Nesam) transporta pakalpojumi ļoti noder tad, ja ir jāpiegādā no kāda veikala preces, tie  tiek izmantoti  visdažādāko mantu piegādei - sākot no  mēbelēm  un sadzīves tehnikas, beidzot  ar riteņiem, mopēdiem, celtniecības  materiāliem u.c. CVN transporta pakalpojumi  tiek izmantoti, lai piegādātu preces no veikaliem Latvijā un Eiropas valstīs. Piemēram, jaunums ir iespēja piegādāt preces no  Lietuvas IKEA veikala. 

Cilvēkam,  kura pasūtījumā tiek veikti transporta pakalpojumi, nav pat jābūt klāt veikalā. Tikai jāvienojas ar veikalu, ka celtniecības materiālus piegādās CVN transporta pakalpojumu serviss un jānorēķinās ar veikalu. Atbildību par piegādi  pilnībā uzņemsies CVN transporta pakalpojumi - paņems preci no veikala, saudzīgi nogādās līdz pasūtītāja norādītajai vietai – pat, ja tas būs daudzdzīvokļu mājas trešais stāvs, būvlaukums vai jebkāda cita vieta.

Ļoti noderīgi CVN transporta pakalpojumi  ir tad, ja ir jānogādā kāds pirkums, piemēram, mēbeles, tehnika vai arī iedzīve uz kādu no Latvijas vai arī Eiropas tuvākajām pilsētām. Īpaši izdevīgi šie transporta pakalpojumi ir tiem, kam nepieciešams nogādāt vai piegādāt kravu uz Vāciju, jo uzņēmumam ar  Vāciju ir ilgstoša pieredze un iestrādes.

Ja ir izvēlēti CVN transporta pakalpojumi, sadarbība notiek šādi. Jums piemērotākajā vietā – pilsētā, tās rajonā tiek paņemta krava, piemēram, motorolleris, mēbeles, sadzīves tehnika, to apstiprinot  ar pieņemšanas aktu. Transporta pakalpojumu serviss piedāvā iespēju iepakot kravu, lai pārvadāšana būtu pilnīgi droša.  Pēc tam krava tiek nogādāta norādītajā adresē vai konkrētajai personai. Kad krava būs piegādāta adresātam,

Jūs saņemsiet  atskaiti par piegādāto kravu. 
Kā arī CVN transporta pakalpojumi ir  ērts risinājums tad, kad ir jāpārvācas, piemēram, no dzīvokļa uz māju vai no ofisa uz kādu citu ofisu u.c.  Pēc pasūtītāja vēlmēm gala adresē pieredzējuši   darbinieki   var veikt mēbeļu montāžu, ir pieejami tam nepieciešamie  darba instrumenti. 

Transporta pakalpojumi – ar tehniski drošu, ietilpīgu un  glītu busu.

Ja Jums ir nepieciešami transporta pakalpojumi, viens no svarīgākajiem faktoriem, kam vajadzētu pievērst uzmanību, kāds auto tiek izmantots transporta pakalpojumiem. Tas liecina par šī uzņēmuma nopietnību, attieksmi klientu, līdz ar to arī drošību un uzticamību. CVN transporta pakalpojumi ir uzņēmums, uz kuru šai ziņā var droši paļauties.

Transporta pakalpojumi  tiek veikti ar  ietilpīgu Volkswagen Crafter busu ar garo bāzi,  busa garums ir 7,40 m, augstums - 2,70 m, kravas kastes augstums - 1,90 m, platums - 1,70 m. Ar šādu busu droši  var pārvadāt lielgabarīta kravu, ceļā ar to  nekas nenotiks. Ar šādu auto veiktie transporta pakalpojumi drošības ziņā  nav salīdzināmi ar mazajiem  busiem, ko izmanto vairums Latvijas pārvadātāju. Cilvēki, kas izmantojuši transporta pakalpojumus ar neliela izmēra busu,   ne reizi vien ir saskārušies ar to, ka tie nav tehniski droši  un nav  piemēroti lielgabarīta kravu pārvadāšanai. 

CVN transporta pakalpojumi ar klientiem tīkamu servisu. 

CVN (Ceļam – Vedam – Nesam) transporta pakalpojumi ir ļoti pārdomāti.  Cilvēkiem, kas  tos izvēlas, tiek nodrošināts ne tikai ātrs, kvalitatīvs un drošs serviss, bet arī patīkama un  atsaucīga komunikācija ar darbiniekiem.  Nosūtot kravu, Jūs varat būt pilnīgi drošs, ka Jūsu sadarbības partneriem, draugiem, radiniekiem  gala punktā to piegādās komunikabls, laipns, glītā formas tērpā ģērbies servisa darbinieks.

CVN transporta pakalpojumu kvalitatīvais serviss, rūpīgā un atsaucīgā attieksme pret klientu, izstrādātais zīmols, kvalitatīvais transports  raisa asociācijas ar vāciešiem raksturīgo rūpību un pedantismu. Un tā nav nejaušība,  jo uzņēmums CVN transporta pakalpojumi sākotnēji   savu darbību sāka Vācijā, pārņemot šīs valsts labāko pieredzi.

Transporta pakalpojumi ar  izdevīgiem nosacījumiem 

Arī šai ziņā CVN transporta pakalpojumi ir ļoti atzinīgi novērtēts serviss. Vairums klientu - privātpersonas  un uzņēmumi, kas tos izmantojuši, atzīst, ka sadarbība ar CVN transporta pakalpojumi servisu  vienmēr ir vienkārša, paredzama un pretimnākoša. Ja kravas nosūtītājam ir kādas individuālas vēlmes, ar CVN transporta pakalpojumu  servisu  vienmēr var vienoties par privātpersonai vai uzņēmumam izdevīgāko risinājumu.