Sākums

Transporta pakalpojumi, tehnikas, mēbeļu, u.c. pārvadāšana Latvijā un Eiropas savienības valstīs.

Ja Jums ir nepieciešami transporta pakalpojumi, lai nogādātu sūtījumu – kravu uz kādu no Latvijas pilsētām vai Eiropas Savienības valstīm, izvēlieties pārvākšanās un  transporta pakalpojumu servisu CVN (Ceļam - Vedam - Nesam). Jūs patiešām varēsiet būt drošs, ka krava, piemēram, motocikls, veļas mašīna, trauku mazgājamā mašīna līdz gala mērķim nonāks laicīgi un droši - tieši tāda, kādu to nodevāt pārvadātājam. 

Transporta pakalpojumi ar tehniski drošu, ietilpīgu un vizuāli glītu busu.
Viens no svarīgākajiem faktoriem, protams, ir transports, ar kuru tiek veikti transporta pakalpojumi. Pārvākšanās un transporta pakalpojumu servisa CVN rīcībā ir atbilstošs autoparks. Transporta pakalpojumi tiek veikti ar ietilpīgu Volkswagen Crafter busu ar garo bāzi, kura garums - 7,40 m, augstums - 2,70 m, kravas kastes augstums - 1,90 m un platums - 1,70 m. Ar šādu transportu droši var pārvadāt lielgabarīta kravu, ceļā tai nekas neatgadīsies.
Ar pilnu pārliecību varam teikt, ka CVN kravu pārvadājumiem izmantotais transports drošības ziņā nav salīdzināms ar mazajiem busiem, ko lielākoties transporta pārvadājumiem izmanto Latvijas pārvadātāji, kas tehniski nav droši un piemēroti lielgabarīta kravu pārvadāšanai. 
Ar CVN var transportēt jebkādu kravu, taču ļoti izdevīgi šie transporta pakalpojumi ir mēbeļu pārvadāšanai. Pēc pasūtītāja vēlmēm gala adresē pieredzējuši darbinieki  var veikt  mēbeļu montāžu, ir pieejami tam nepieciešamie  darba instrumenti.

Transporta pakalpojumi ar Vācijā gūtu pieredzi.
CVN transporta pakalpojumi tiek veikti Rīgā un pārējās Latvijas pilsētās, kā arī Eiropas Savienības valstīs, visbiežāk Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Vācijā. 
Sevišķa saikne un cieša sadarbība transporta pakalpojumu  sniedzējam ir ar Vāciju, jo pārvākšanās serviss CVN (Ceļam - Vedam – Nesam) sākotnēji   savu darbību sāka Vācijā, pārņemot šīs valsts pieredzi. Tādēļ, ja Jums ir nepieciešams nogādāt kravu uz Vāciju, CVN  šim uzdevumam ir, iespējams, visuzticamākais un piemērotākais transporta pakalpojumu sniedzējs.
Sadarbība ar pārvākšanās un transporta pakalpojumu servisu CVN notiek šādi- Jums piemērotā vietā – pilsētā, tās rajonā, tiek paņemta krava, piemēram, motorolleris, mēbeles, sadzīves tehnika u.c., to apstiprinot ar pieņemšanas aktu. Serviss piedāvā iespēju iepakot kravu, lai pārvadāšana būtu pilnīgi droša.  Kad krava iepakota, tā tiek nogādāta norādītajā adresē vai konkrētajai personai un Jūs par to saņemsiet atskaiti. 

Transporta pakalpojumi ar reprezentablu servisu.
CVN transporta pakalpojumi no Latvijas tirgū piedāvātajiem šāda veida pakalpojumiem atšķiras ar to, ka tie ir reprezentabli. 
Nosūtot kravu, Jums nav jāraizējas par to, kāds būs piegādes  serviss gala punktā,  kādu priekšstatu tas par Jums radīs draugiem vai sadarbības partneriem.
CVN servisā strādā rūpīgi izraudzīti darbinieki, tādēļ varat būt pilnīgi drošs, ka Jūsu sūtīto kravu adresātam piegādās komunikabls, laipns, glītā formas tērpā ģērbies servisa darbinieks.

Transporta pakalpojumi ar klientiem elastīgiem nosacījumiem.
Arī šai ziņā pārvākšanās un transporta pakalpojumu CVN (Ceļam – Vedam – Nesam) serviss ir ļoti atzinīgi novērtēts. Vairums klientu (privātpersonas un uzņēmumi) atzīst, ka, izvēloties CVN transporta pakalpojumus, sadarbība ir ļoti vienkārša, paredzama un pretimnākoša. Ja kravas nosūtītājam ir kādas individuālas vēlmes, ar CVN transporta pakalpojumu sniedzēju vienmēr var vienoties par klientam izdevīgāko risinājumu.